Prodej bytové jednotky a rodinného domu

Rodinný dům 180m2, Na terasách, Holýšov

Nabízíme k prodeji budoucí novostavbu rodinného domu na st. pozemku o výměře 776m2 v katastr. území Holýšov, lokalita na Terasách. Jedná se o rodinný domek s dispoziční velikostí 5+KK s obytnou plochou 142m2.

Konstrukční systém navržen ze stavebního sytému Hebel tl.nosných zdí 30cm. Navržená okna jsou plastová s izolačním trojsklem. Krov navržen z typizovaných vazníků, možnost půdní vestavby. Střecha černá glazura zn. Tondach. Topení navrženo tepelným čerpadlem s výkonem 25kW. Novostavba je navržena v kompletní stavební dokumentaci , na které bylo vydáno stavební povolení. Výhodou u této nabídky je to, že se může okamžitě se stavebními pracemi. Na objekt lze využít hypoteční úvěr. Podmínkou prodeje a realizace této stavby je zhotovení vlastníkem pozemku Lukášstavem s.r.o. za námi nabízenou cenu, jedná se o kvalitního místního dodavatele, lze prověřit kvalitu na okolních stavbách.

Dokumenty ke stažení

Situace Situace Půdorys 1.NP Půdorys 1.NP
Řezy Řezy Řezy Řezy
Pohledy Pohledy

Bytová jednotka 3+kk, Na Terasách, Holýšov

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o výměře 73m2 s dispoziční velikostí 3+KK. jednotka se nachází v první etapě lokality na Terasách v Holýšově.

Jedná se o praktické řešení řadového dvojdomku se čtyřmi bytovými jednotkami. Součástí inzerované ceny je ke každé jednotce vlastní parkovací stání a zasíťovaná zahrádka s výměrou 80m2 viz foto. Objekt je postaven ze stavebního systému hebel, střecha černá glazura, topení zajištěno vlastním kondenzačním plynovým kotlem s rozvodem do podlahového topení, okna jsou plastová pětikomorová s izolačním dvojsklem. Lze hradit hypoúvěrem.

Dokumenty ke stažení

Půdorys 1.NP Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP Půdorys 2.NP

Bytová jednotka Belgická ulice, Holýšov

Nové bytové jednotky o dispozici 3+KK s výměrou 67-70m2. Novostavba bytového domu se nachází v nově vznikající lokalitě "Belgické ulice" v Holýšově. Konstrukce domu je postavena ze systému YTONG. Jedná se nízkoenergitickou stavbu z nejnovějších technologií. Byt má svůj vlastní plynový kondenzační kotel, podlahové vytápění v celé rozloze vč. sprchového koutu. Okna PVC s izolačním trojsklem a středovým těsněním - špičkové kvality.

K bytu náleží vlastní parkovací místo 15m2 před domem, sklepní komora. Obklady a dlažby v koupelně v luxusním provedení serie RAKO – SANDSTONE – kalibrované velkoformáty, vynilové podlahy, obložkové dveře. Další informace v realitní kanceláři.

Jedná se o klidnou lokalitu s krásným výhledem ve slepé ulici na okraji města. Lze hradit hypoúvěrem ve 100% výši, přibližná měsíční splátka 8000,- Kč.

Dokumenty ke stažení

Situace Situace Situace Situace
Základy Základy Půdorys 1.NP Půdorys 1.NP
Půdorys 2.NP Půdorys 2.NP Půdorys 3.NP Půdorys 3.NP
Řezy Řezy Pohledy Pohledy
Axonometrie Axonometrie Krov Krov